عقیم سازی حیوانات خانگی

تمام دلایل عقیم سازی و نوتراسیون حیوانات خانگی

نوتراسیون بچه گربه در سن ۳ تا ۶ ماهگی عملا خطر ابتلا به سرطان پستان در بزرگسالی را از بین می برد. عقیم سازی بچه گربه از بسیاری از عفونت ها و سرطان ها که در رحم و تخمدان رخ می دهد جلوگیری می کند.

مطالعه ای که روی ۴۶۰،۰۰۰ گربه و ۲٫۲ میلیون سگ انجام شد نشان داد که گربه های عقیم شده ۳۹٪ بیشتر و سگهای عقیم ۲۳٪ بیشتر از همتایان بدون عقیم سازی عمر می کنند. سگهای عقیم نیز کمتر به سرطان های خاصی مبتلا می شوند. پیومترا، یک عفونت رحمی بالقوه کشنده است که سگهای عقیم کمتر به آن مبتلا می شوند.

ادامه مطلب

رژیم غذایی سالم و ورزش برای توله سگها

رژیم غذایی سالم و ورزش برای توله سگ

توله سگها باید برای هر ماه از سن خود هر روز ۱۰ دقیقه ورزش کنند. به عنوان مثال ، ۱۰ دقیقه در یک ماهگی، ۲۰ دقیقه در دو ماهگی و غیره. این مقدار زمان می تواند در طول روز پخش شود.
توله سگها قبل از اینکه مفاصل آنها کاملاً بالغ نشود، نباید در حال آهسته دویدن یا راه رفتن در خیابان باشند. اغلب بین ۱۲ تا ۱۶ ماهگی برای بسیاری از نژادها رخ می دهد، اگرچه برای نژادهای غول پیکر ممکن است این اتفاق تا ۱۸-۲۰ ماهگی رخ بدهد.

ادامه مطلب

بهترین تغذیه توله سگ

چگونه می توانیم بهترین تغذیه را برای توله سگ خانگی انتخاب کنیم.

وقتی برای اولین بار توله سگ کوچولوی خود را به خانه می آوریم، این امر بسیار هیجان انگیز است. اگر نمی دانید که چگونه توله سگ خود را به درستی تغذیه کنید، داشتن یک عضو جدید خانواده بسیار سرگرم کننده است اما ممکن است کمی استرس زا باشد. شاید نمی دانیم که چگونه می توانیم بهترین تغذیه را برای توله سگ خانگی انتخاب کنیم.

در این مقاله ما در مورد چند نکته اساسی صحبت خواهیم کرد. اینکه چه مقدار توله سگ خود را تغذیه کنید. زمان تغذیه و زمان تغییر نحوه تغذیه از توله سگ به غذای سگ بزرگسال و … مطرح خواهد شد.

ادامه مطلب

بلوغ در سگ

شاید به نظر برسد که همین دیروز بود که توله‌سگ کوچک خود را برای اولین بار به خانه آوردید؛ اما زمانی که سگ یک ساله می‌شود، به سرعت رشد کر...

ادامه مطلب