بهترین نژاد سگ برای نگهداری در آپارتمان

اندازه فضای زندگی شما تنها مورد توجه نیست زیرا بسیاری از سگ های نژاد بزرگ سطح فعالیت پایین تری دارند و بیشتر از اینکه روی مبل استراحت کنند خوشحال هستند. در قسمت اول نژادهایی از سگهای آپارتمانی با خصوصیاتشان نام بردیم، در ادامه ما را همراهی کنید تا از نژادهای دیگر سگهای آپارتمانی مطلع شوید.

ادامه مطلب

بهترین نژاد سگ برای نگهداری در آپارتمان

بهترین نژاد سگ برای نگهداری در آپارتمان (قسمت اول)

نژادهای سگی وجود دارند که به انرژی بالا و فضای زیادی نیاز دارند، بنابراین ممکن است برای آپارتمان کوچکتر مناسب نباشند. برخی از نژادهای سگ کوچک با انرژی بالا از زمان بازی در داخل خانه یا پیاده روی سریع راضی هستند. فقط هنگام انتخاب سگ حتماً همسایگان خود را در نظر بگیرید. شما حیوان خانگی می خواهید که بی وقفه پارس نکند و هنگام ملاقات با افراد دیگر، در آسانسور، روی پله ها یا در لابی مودب باشد.

ادامه مطلب

چرا سگ ها زوزه می کشند

چرا سگ ها زوزه می کشند

زوزه سگ می تواند پاسخی به محرک های محیطی باشد. تحریکات رایج شامل آژیر آمبولانس، پلیس یا موتور آتش نشانی است. یکی از محققان می گفت: این صداها تنها دفعاتی بود که سگم زوزه کشید. صدای نزدیک شدن آژیرهای دور همیشه او را وادار می کرد که بنشیند و زوزه بکشد. دلیل آن نامشخص است، زیرا او هرگز با صدای زوزه سگ های دیگر زوزه نمی کشید. شاید صدای آژیرها باعث بیدار شدن برخی از حافظه های ژنتیکی غیرفعال شده باشد.

ادامه مطلب

نحوه تغذیه صحیح گربه خانگی

نیازهای غذایی گربه در مراحل مختلف زندگی تغییر می کند. این مراحل شامل بچه گربه، بزرگسالی، پیری، بارداری و شیردهی است. ادعای تغذیه ای روی برچسب غذای گربه باید مرحله ای از چرخه زندگی گربه را که غذا کامل و متعادل است و اینکه با الزامات AAFCO مطابقت دارد، مشخص کند. برخی از غذاهای گربه برای تمام مراحل زندگی فرموله می شوند، که می تواند فرآیند انتخاب را برای صاحبان چندین گربه در سنین مختلف ساده کند.

ادامه مطلب

چگونه سگ یا توله سگ را به پوشیدن قلاده و بند عادت دهیم

چگونه سگ یا توله سگ را به پوشیدن قلاده و بند عادت دهیم

هرگز در پذیرش قلاده و بند از طرف سگ یا توله سگ خود عجله نکنید. به آرامی با روشهایی که ذکر کردیم، آنها را به پوشین قلاده و افسار عادت دهید تا ب حضور آن عادت کنند. در این صورت با بستن قلاده و بند شاد شده و هیچ گونه احساس زندانی یا اسارت به دلبندتان دست نمی دهد.

ادامه مطلب

چگونه سگ یا توله سگ را به پوشیدن قلاده و بند عادت دهیم

چگونه سگ یا توله سگ را به قلاده و بند عادت دهیم

قلاده نیاز صاحبان سگ و برای حفظ امنیت سگ ماست. اینکه فکر می کنیم چگونه سگ یا توله سگ را به پوشیدن قلاده و بند عادت دهیم، برای حفظ امنیت دوست خانگی مان است. روشهایی که در این مطلب آورده شده بسیار با ملایمت انتخاب شده است. این روشها رابطه عاطفی بین شما و سگ دلبندتان را از بین نمی برد.

ادامه مطلب

چگونه حیوانات خانگی خود را در زمان شیوع کرونا فعال و سالم نگهداریم

چگونه حیوانات خانگی خود را در زمان شیوع کرونا فعال و سالم نگهداریم

شاید بارها و بارها از خود سوال کرده اید که “چگونه حیوانات خانگی خود را در زمان شیوع کرونا فعال و سالم نگهداریم؟”در سرتاسر جهان، حیوانات خانگی به صاحبان خود اعتماد دارند. آنها زیر میز، روی پاها و کنار پنجره‌ها می نشنینند و به آرامی مشغول کار یا استراحت می شوند در حالی که به ما اعتماد دارند تا از آنها به خوبی مراقبت کنیم.

ادامه مطلب

گربه شما به یک پست خراش خوب نیاز دارد

گربه شما به یک پست خراش خوب نیاز دارد

پست خراش برای هر گربه سالم ضروری است. گربه‌ها باید یک خروجی برای خراشیدن داشته باشند، بنابراین ارائه پستی برای این منظور می‌تواند مبلمان، پارچه‌ها و فرش‌های شما را از تخریب نجات دهد. گربه ها همچنین از پست خراش خود برای کشش و ورزش استفاده می کنند، بنابراین به دست آوردن یک پست مناسب برای سلامت و تندرستی گربه حیاتی است.

ادامه مطلب

درمان اضطراب گربه 2

درمان اضطراب گربه ها چگونه است؟(قسمت دوم)

مانند انسانها، هر گربه یک فرد است. برخی از گربه ها ممکن است به طور کلی بسیار آرام و به ظاهر بی خیال به نظر برسند. گربه های دیگر می توانند بسیار حساس تر باشند و بسیاری از چیزهای اطراف خود را استرس زا ببینند.

ادامه مطلب

درمان اضطراب گربه 1

درمان اضطراب گربه ها چگونه است

همه ما دوست داریم گربه هایمان شاد باشند. چگونه می توانید تشخیص دهید که گربه شما استرس دارد یا خیر و برای کمک به او چه کاری می توانید انجام دهید؟ آیا هیچ وقت با خود فکر کرده اید که درمان اضطراب گربه ها چگونه است؟

ادامه مطلب

چرا باید از دندان حیوانات خانگی مراقبت کنیم

چرا باید از دندان حیوانات خانگی مراقبت کنیم؟

حیوانات خانگی قدرت محافظت کامل از دندانهای خود ندارند. اگر شما حیوان خانگی داشته باشید، شاید به این فکر کرده اید که چگونه می توانید از دندانهای او مراقبت کنید.
با گذشت زمان، ساختارهایی که از دندان حیوان خانگی شما حمایت می کنند ممکن است آسیب ببینند یا عفونی شوند. آسیب شدید و طولانی مدت می تواند باعث لق شدن یا حتی افتادن دندان های آنها شود.

ادامه مطلب

گیاه آرامبخش گربه ای

آیا Catnip یا گیاه گربه ای در آرامش گربه ها موثر است

صاحبان باتجربه گربه مدت هاست که قدرت Catnip یا گیاه گربه ای را می شناسند. آنها از قدرتی که نیپ گربه ای برای اولین بار بر گربه ها دارد آگاه هستند. به این گیاه در ایران، نعناع گربه ای هم گفته می شود.

ادامه مطلب